Спосіб застосування
Крок № 1. Метод сухого застосування шампуню.
Після застосування крему КАРТАЛІН ® (або інших засобів на жирній основі, в т.ч. масляних масок) на шкірі голови, необхідно приступити до очищення шкіри голови і волосся.
Для цього нанесіть необхідну кількість шампуню "КАРТАЛІН®" Крок № 1 на долоню (кількість шампуню буде приблизно такою ж, як і при звичайному митті голови іншими марками шампуню). І без попереднього змочування волосся (волосся повинні бути сухими, тільки із залишками крему " КАРТАЛІН® "(або іншого засобу на жирній основі) - це дуже важливо!) Рівномірно розподіліть шампунь по всій голові (так, як ви це робите при звичайному методі миття голови). Постарайтеся, щоб волосся були максимально оброблені шампунем, для цього необхідно добре розтерти шампунь по шкірі голови і волоссю. Після цього необхідно витримати шампунь на голові не змиваючи 3-4 хвилини. Після закінчення даного часу змити шампунь «КАРТАЛІН®» Крок №1 теплою водою.

Крок №2 . 
Метод вологого застосування шампуню.
 Після того, як ви обробили шкіру голови і волосся шампунем "КАРТАЛІН®" Крок № 1 і ретельно змили його, необхідно на вологе волосся нанести шампунь "КАРТАЛІН®" Крок № 2, спінити його і потім ретельно прополоскати волосся теплою водою.
Додатково після другого миття голови можна використовувати кондиціонер для волосся (будь, яким ви зазвичай користуєтеся).